Tuesday , June 18 2019
Lajmi i fundit

Nrekiqi uron Vitin e Ri: CDO TË MIRË TË GJITHË QYTETARËVE TË ULQINIT

32DBB9DA-A8B3-49D6-9BD5-DA09A5AB5450Kryetari i Ulqinit Loro Nrekiqi ka uruar të gjithë qytetarët e Komunës me rastin e festës së Vitit të Ri.

“Uroj që viti 2019 të jetë vit i mbarë për familjet e juaja, me sa më shumë arritje, gëzime, mbarësi dhe suksese.

Në emër të Komunës dhe në emrin tim, u uroj sa më shumë shëndet, mirëqenie e gëzim në vitin 2019.

  1. Urimet më të përzemërta u dërgoj gjithashtu të gjithë bashkëvendasve tanë  kudo që janë”, thuhet në urimin e kryetarit Nrekiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top