Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

OJQ „SPORTI ULQINIT“: NË JANAR TURNEU NË FUTBOLL TË VOGËL

IMG-1e743808c7407d83b270dd07f8a7beb6-VNga Organizata joqeveritare „Sporti Ulqinit“ kanë njoftuar se me 3 janar të vitit të ardhshëm do të fillojë Turneu ndërkombëtar në futboll të vogël „Ulqini Open 2018“.

Në këtë manifestim, i cili do të zgjasë tre javë, të drejtë pjesëmarrje kanë skuadrat nga vendi dhe jashtë.

Fondi i përgjithshëm është 6.000 euro, ndërsa ndeshjet do të luhen në sallën e Shkollës fillore „Marshall Tito“, shtojn; nga kjo OJQ.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top