Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

ONT: GAZETARËT NGA POLONIA QENDRUAN NË ULQIN

Ulqin, Ulcinj, PanoramaNë kuadër të promocionit në tregun e Polonisë, Organizata Nacionale Turistike e Malit të Zi ka organizuar vizitën studimore të përfaqësuesve të medieve nga Polonia të cilët këto ditë qëndrojnë në Mal të Zi.

Bëhet fjalë për përfaqësuesit e revistave National Geographic Traveler, Magazyn Podróże, Wiadomości Turystyczne dhe portaleve wp.pl, Onet.pl, Gazeta.pl dhe Interia.pl.

Ato, në mes tjerash, vizituan edhe Kalanë e Ulqinit, si dhe hotelin “Holiday Village Montenegro” i cili punon në kuadër të grupimit hotelerik “Karisma hotels & resorts”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top