Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

OT: CAKULI JEP DORËHEQJEN

Xhaudet Cakuli, Dzaudet CakuliKryetari i deritashëm i Këshillit drejtues të Organizatës turistike të Ulqinit Xhaudet Cakuli ka dhënë dorëheqjen në këtë funksion, mëson Portali UL-info.

Arsyeja për këtë vendim është konflikti i interesit, sepse Cakuli është edhe kryetar i këshillit drejtues në Ndërmarrjen publike për menaxhimin e të mirave detare.

Në këtë funksion ai është zgjedhur më 13 tetor.

Këshilli drejtues i Organizatës turistike të Ulqinit ka kryetarin dhe gjashtë anëtarë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top