Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

OT: NË ULQIN PUSHOJNË RRETH TRE MIJË MYSAFIRË

fuad-haxhibeti-1Në rivierën e Ulqinit këto ditë pushojnë rreth tre mijë mysafirë, njoftohet nga Organizata turistike e Ulqinit.

Pjesa më e madhe, gjegjësisht 90 për qind, janë ato me pasaporta të huaja.

Drejtori i OT-së Fuad Haxhibeti tha se parasezoni është përtej pritshmërisë. “Kemi filluar mirë dhe kjo është hyrje e mirë në sezon”, tha ai për “Vijesti”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top