Saturday , January 18 2020
Lajmi i fundit

OT: NË ULQIN QËNDRUAN GAZETARËT NGA GJERMANIA

IMG-007b6704ea5779fb7e30b596470ff55e-VPërfaqësuesit e mediumeve të njohura gjermane qëndrojnë këto ditë në vizitën studimore në Mal të Zi, ndërsa dje vizituan Ulqinin.

Siç u njoftua nga Organizata Turistike lokale, nëntë gazetarë gjerman ishin të mrekulluar nga bukuritë natyrore të Ulqinit, monumentet kulturore dhe ofertën turistike të komunës.

Sipas të dhënave të OT-së, këtë vit çdo i dhjeti mysafirë në rivierën e Ulqinit kishte pasaportë gjermane.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top