Wednesday , October 21 2020
Lajmi i fundit

OT: NË ULQIN TË EVIDENTUAR MBI 4.000 MYSAFIRË

Plazhi i vogel, Mala plazaKëto ditë të gushtit në rivierën e Ulqinit pushojnë pak më shumë se 4.000 mysafirë të evidentuar, njoftohet nga Organizata Turistike.

Shumica e mysafirëve janë nga rajoni, e si presin në këtë institucion, numri i mysafirëve në postsezon do të jetë pak më i lartë.

“Çdo hapje e kufijve nga dhe kah vendi ynë është mundësi për turizëm dhe kjo vlen për të gjitha tregjet”, shtuan nga OT.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top