Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

OT: OFERTA TURISTIKE E ULQINIT NË PANAIRIN NË POLONI

IMG-7318e62baabe326c0dcfaadec9000165-VTë mërkurën filloi Panairi Ndërkombëtarë i Turizmit “TT Varshavë”, i cili tash 25 vite mbahen në kryeqytetin e Polonisë.

Panairi parqet një nga ngjarjet më të rëndësishme për turizmin në Poloni dhe mundësi ideale për realizimin e kontakteve të punës, si me përfaqësuesit e komunitetit turistik në këtë vend, ashtu edhe me përfaqësuesit nga jashtë shtetit, njoftohet nga Organizata Turistike e Ulqinit.

Shtohet që për çdo vit në Ulqin vijnë numër gjithnjë e më i madh i mysafirëve të cilët pushojnë në riverën e këtij qyteti.

Ofertën e Ulqinit në panairin „TT Varshava“ e prezantojnë kryetari i Këshillit Drejtues i OT Rexhep Taganoviq dhe zyrtari i këtij institucioni Beqir Zati.

One comment

  1. Brravo, komuna me bkrxhe deri n’fyt, rroga nuk ka e shetrija n’maje. E kuptej se duhet mu rekllamu, par pse me shku ka 10-15 bet n’delegacion??? Nisi 3-4 vet edhe kryj pun. E shetriten Evropen disa vet n’kurriz t’popullit! Fatmiri n’ven se me qen tesh ty shetrit neper oborrin e Spuzhit, pa e shetrit Evropen

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top