Tuesday , January 28 2020
Lajmi i fundit

OT: OFERTA TURISTIKE E ULQINIT PREZANTOHET NË PANAIRIN E TURIZMIT NË LONDËR

 

IMG-c5e2084f0d90d5a6b9fcef5134737e91-VNë kryeqytetin e Britanisë së Madhe të hënën filloi Panairi i 40 i turizmit “World Travel Market London”.

Në panairin kryesor botëror të industrisë turistike, ofertën e Ulqinit në stendën e përbashkët të Malit të Zi, gjatë tre ditëve të kohëzgjatjes së manifestimit e prezantoi Organizata Turistike e Ulqinit.

Këtë vit WTM Londra është më i madh dhe më i mirë se asnjëherë më parë. Aty janë përmbajtjet e reja, prezantimi i prodhimeve të reja dhe festimi i madh i edicionit të 40, me pjesëmarrjen e rreth 5000 kompanive më të rëndësishme turistike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top