Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

OT: PREZANTOHET OFERTA E ULQINIT NË PRAG

TO UlcinjOrganizata Turistike e Ulqinit prezantoi ofertën turistike të komunës në njërin nga panairet më të rëndësishme të Evropës Qendrore “Holiday World 2020”, i cili prej me 13 deri me 16 shkurt u mbajt në Prag, në Çeki.

Vizitorët shfaqen interesimin më të madh për pushimin veror dhe plazhet, por po ashtu i interesuan informatat për ekskursionet e organizuara dhe gastronominë. Theksi u vendos në çmimet e volitshme në hotele, akomodimin privat dhe restorante.

Në stendën e OT-së u prezantua edhe oferta e Ndërmarrjes Hotelerike – Turistike “Riviera e Ulqinit”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top