Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

OT Ulqin: ME 16 DHE 17 MARS FALAS DERI NË QENDRËN E SKIJIMIT “VUÇJE”

Ski centar VucjeOrganizata Turistike e Ulqinit, në bashkëpunim me Organizatën Nacionale Turistike, me 9 dhe 10 mars (të shtunën dhe të dielën), do të organizojë transportin falas me autobus deri në Qendrën e Skijimit „Vuçje“ në të cilën do të mbahet manifestimi tradicional „Snow Dance“.

Bëhet fjalë për manifestimin e njohur me karakter sportiv – argëtues i cili grumbullon snowborderët e njohur, grupet e njohur muzikor dhe DJ-ët.

Nisja u planifikua të shtunën dhe të dielën në ora 7,00 para restorantit „Prego“, ndërsa kthimi nga Qendra e Skijimit „Vuçje“ në ora 17,
Lajmërimet për çdo ditë nga ora 7 deri në 15 në numrin e telefonit 030 – 412 – 333.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top