Wednesday , February 19 2020
Lajmi i fundit

Otrant Olimpik: FITORE KUNDËR “DREZGES” NË TUZ

Otrant OlimpikNë stadiumin e “Deçiqit” në Tuz futbollistët e “Otrant Olimpikut” pritën të dielën skuadrën e “Drezges” dhe fituan me rezultatin 2:1.

Mirëpo, edhe pas kësaj fitore të rëndësishme ato pas 10 xhirosh të luajtura mbajnë vendin e parafundit në tabelë.

Xhiron e ardhshme, me 6 tetor, Ulqinakët takohen me “Deçiqin”, i cili është lider në pjesën e deritashme të kampionatit në Ligën e Dytë të Futbollit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top