Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

Otrant Olimpik: MILLIJA SAVOVIQ TRAJNER I RI

Milija SavovicKlubi futbollistik Otrant Olimpik zyrtarizoi trajnerin e ri.

Kryetari i ri i klubit Nexhad Hasanaga vendosi në vendin e trajnerit kryesor Millija Savoviqin.

Klubi është i nderuar që në periudhën e ardhshme do të jetë trajner njeriu me eksperiencë i cili ka punuar në disa klube malazeze të ligës së parë dhe të dytë.

Savoviq gjatë karrierës së vet ishte trajner i Komit, OFK Bar, Zabjello, Bratstvo, Iskra, Deçiq dhe Mlladost Leshkopole.

 

One comment

  1. A nuk pati dajnji ma afer ? Qeni I keqvta bjen ujkun te dera ? Mjere aje popull !!

Komento te Taraboshi Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top