Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

„Otrant Olimpik“: SUKSES NË BERANE EDHE PSE TË DOBËSUAR

otrant-olimpikFutbollistët e „Otrant Olimpikut“ luajtën të mërkurën (0:0) në Berane me skuadrën vendase.

Ky rezulat vlenë edhe më shumë, për shkak se vjen pas ndeshjes së humbur të dielën ndaj skuadrës së „Cetinës“ në Ulqin.

Duhet thënë se në Berane Ulqinakët ishin të dobësuar me mosluajtjen e lojtarëve standard Mollabeqiri dhe Shkrela, ndërsa Rudoviq në këtë ndeshje morri karton të kuq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top