Thursday , July 9 2020
Lajmi i fundit

“Otrant Olimpik”: TË DIELËN PËR FITORE ME “ÇELIKUN”

Otrant Olimpik, Futboll, FudbalKëtë të diel “Otrant Olimpik” në xhiron e 7 të Ligës së dytë malazeze do të luaj në fushën e vet me skuadrën e “Çelikun” nga Nikshiqi.

Ulqinakët janë favoritë në këtë ndeshje, sepse skuadra nga Nikshiqi ndodhet në pjesën e dytë të tabelës, ndërsa ato në majën e saj.

Ndeshja do të luhet në stadiumin në Plazhin e madh dhe fillon në ora 15.30.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top