Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

“Pallati Venecia”: BLEJMË OSE MARRIM ME QIRA ANTIKITETET E DETARISË SË ULQINIT

VenecijaNjë nga objektet më atraktive në Ulqin, “Pallati Venecia”, po realizon projektin e hotelit – muze.

“Prandaj ftojmë të gjithë ato që kanë antikitete që kanë të bëjnë me detarinë e Ulqinit të na i shesin ose të na i japin me qira”, njoftohet nga kompania “Real Estate”.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrat e telefonit: 067-387-357 dhe 067-600-405.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top