Tuesday , September 29 2020
Lajmi i fundit

Panairi i 13 i librit: HAPJA SOLEMNE TË SHTUNËN

Të shtunën, me 10 gusht, në Plazhin e vogël të Ulqinit solemnisht do të hapet Panairi i 13 i librit. Këtë manifestim tashmë tradicional e organizon Qendra kulturore, me përkrahjen e komunës së Ulqinit.

Është paralajmëruar që në panairin e sivjetmë do të marrin pjesë shtëpitë botuese nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi.

Panairi do të zgjas deri më 16 gusht.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top