Wednesday , October 21 2020
Lajmi i fundit

Panairi i bletarisë në Tuzla: DURAKU FITOI TRE MEDALJE

Naimi 1Në Sheshin e Lirisë në Tuzla këtë fundjavë u mbajt Panairi i 15 i Bletarisë dhe i Prodhimeve nga Bletët – MEDENA TUZLA 2020.

Një nga pjesëmarrësit më të suksesshëm në këtë manifestim ishte Ulqinaku Naim Duraku, përndryshe profesor i gjuhës gjermane.

Ai për cilësinë e shkëlqyer të mjaltit u shpërblye në Tuzla me dy medalje ari dhe një të argjendtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top