Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

Panairi i librit: DO TË KETË RRETH 50 EKSPOZUES

Libra, KnjigeNë Panairin e 18 të librit, i cili do të hapet me 3 gusht, do të prezantohen rreth 50 shtëpi botuese nga vendet e rajonit, mëson Portali Ul-info.

Pritet që në këtë solemnitet, përveç të tjerëve, të jenë të pranishëm edhe ministri i kulturës i Malit të Zi dhe ministri i turizmit i Republikës së Shqipërisë.

Panairin e organizon Qendra e Kulturës, Organizata Turistike dhe Instituti për Libër dhe Promovim nga Tirana, e nën patronatin e Komunës së Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top