Monday , July 16 2018
Lajmi i fundit

Panairi i librit: SONTE “TRE SHKRIMTARË DHE VENDLINDJA”

Libra, KnjigeNë Ranë mbrëmë u hap Panairi i 17 ndërkombëtar i librit, i cili do të zgjasë deri të hënën.

Të premten në kuadër të këtij manifestimi, me fillim në ora 20,00, në program do të jetë mbrëmja letrare e titulluar “Tre shkrimtarë dhe vendlindja”.

Do të prezantohen tre shkrimtarë të rëndësishëm: akademikët Mehmet Kraja dhe Zuvdija Hoxhiq, si dhe Hajro Ulqinaku.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top