Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

Panairi i Prishtinës: “NA DY” I FLUTUR MUSTAFËS NË ”TOP 5”

Flutra 2Të dielën, në ditën e mbylljes së Panairit të librit në Prishtinë, u mbajt konferenca për shtyp e organizatorëve në të cilën u prezantuan pesë librat më të shitur të autorëve vendor dhe pesë të autorëve ndërkombëtar, shkruan KultPuls.

Libri “Na dy” i shkrimtares nga Ulqini Flutur Mustafa renditet i dyti, menjëherë pas librit më të ri të Veton Surroit.

Më herët, sipas gazetës Kosova Sot, poetesha e re Flutur Mustafa me librin e saj “Na dy” madje kryesoi listën e librave më të kërkuar të Panairit te 19-të të Librit në Prishtinë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top