Friday , May 29 2020
Lajmi i fundit

Panairi në Mynih: PREZANTOHET OFERTA E ULQINIT

MinhenOrganizata Nacionale Turistike e Malit të Zi, në bashkëpunim me organizatat lokale, ndërmarrjet hotelerike dhe agjencitë prezantoi ofertën turistike për dashamirët e pushimit aktiv në panairin “fre.e” i cili deri të dielën mbahet në Mynih.

Vizitorët e panairit kishin mundësi të informohen për mundësitë e outdoor aktiviteteve, ofertat avanturistike dhe kampimit në Mal të Zi, thuhet nga ONT.

Siç shtohet, tregu i Gjermanisë është një nga tregjet më eminente me më shumë se 70 milion udhëtime në vit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top