Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: DITËT E ARDHSHME MOT ME DIELL DHE NXEHTË

ulqini-ulcinj-plazhi-i-vogel-mala-plaza-panoramaFundi i marsit dhe fillimi i prillit do të sjellë mot të mirë në Adriatikun Jugor, njoftuan meteorologët.

Siç paralajmëruan, pritet mot kryesisht me diell, gjersa temperatura e ajrit deri të hënën do të jetë në rritje.

Po ashtu, thuhet se të premten pasdite do të ndalojë të fryjë erë e e fortë me drejtime veriore.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top