Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: DITËT NË VIJIM MË TË NXEHTA DHE ME MË PAK ERË

Plazhi i MadhDitët e ardhshme në Adriatikun Jugor do të mbizotërojë mot me diell, njoftohet nga Enti Hidrometeorologjik.

Temperatura e ajrit do të ketë rritje të vazhdueshme ndërsa në fund të javës do të jetë rreth 24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht veriore, por me intensitet më të ulët se ditët e kaluara.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top