Thursday , January 23 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 14 korrik

 

 

Mot me diell dhe nxehtë. Pasdite mot me vranësira të ndryshueshme me mundësi për shi të shkurtër.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 33 C.

Era me drejtim perëndimor deri në 20 nyje.

Deti i qetë, pasdite me dallgëzim të pakët.

Shikueshmëria 10-20 km.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top