Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 22 shtator

Kryesisht kthjellët dhe më ngrohtë se dje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C.

Era jugore dhe punent, në fund të ditës në forcim.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top