Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 2 shtator

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Era me drejtime veriore, 6 deri në 16 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top