Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 26 gusht

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale me diell. Ka mundësi për rreshje në pjesen e parë të ditës.

Pak më freskët. Temperatura deri në 30 C.

Era e dobët jugore dhe jugperëndimore.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Edhe në tre ditët e ardhshme mot jo stabil.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top