Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e marte, 10 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale diellore, gjatë ditës ka mundësi për shi.

Era me drejtime jugore, në forcim, gjatë pasdites deri në 20 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 29 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm, do të ndërrohen dielli dhe shiu.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top