Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkur, 11 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale diellore, me mundësi shiu të përkohshëm ose rrebesh me bubullima.

Era me drejtime jugore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20km.

Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm dhe pak më freskët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top