Sunday , October 25 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 17 korrik

 

 

Mot me diell dhe pak më nxehtë.

Era veriore mesatare, në momente e fortë, në orët e paditës në dobësim.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 33 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Në tre ditët e ardhshme mot me diell, me rritje të temperaturës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top