Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 4 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime veriperëndimore, gjatë ditës në dobësim.

Temperatura më e lartë e ditës 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top