Thursday , October 1 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 12 korrik

 

 

Mot me vranësira të ndryshueshme. Ka mundësi për reshje të shkurta shiu si dhe rrebesh me bubullima, kryesisht afër bregut të detit.

Era me drejtim verior nga 4 deri në 14 nyje.

Temperatura më e lart e ajrit deri në 31 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria deri në 20 km.

Për fundjavë mor me diell.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top