Saturday , January 23 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 2 gusht

 

 

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 37 C.

Do të fryj era perëndimore, gjatë ditës në dobësim.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria deri në 20 km.

Temperatura e ajrit ditët e ardhshme pa ndryshim apo pak më e lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top