Wednesday , September 30 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 21 qershor

Qetë, kthjellët dhe shumë nxehtë. Temperature më e lartë e ditës deri në 34 C.

Do të fryj era veriperëndimore, pasdite pjesërisht deri në 15 nyje.

Deti i qetë. Temperatura e detit deri në 24 C.

Shikueshmëria 10-20km, për arse të mjegullës në det, ka mundësi të jetë rreth 4 km.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top