Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 26 korrik

 

 

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Temperatura e ditës rreth 35 C.

Do të fryj era perëndimore, pasdite deri në 16 nyje.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20km, ka mundësi deri në 5 km për shkak të mjegullinës.

Gjatë fundjavës temperatura në rritje.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top