Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 14 shtator

Kryesisht mot me diell. Ka mundësi për vranësira në mëngjes.

Era e dobët dhe e ndryshueshme, deri në 10 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 26 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme temperatura pa ndryshime të mëdha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top