Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 3 gusht

 

 

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 38 C.

Era me drejtim verior, 6 deri 16 nyje.

Deti i qetë. Shikueshmëria deri në 20 km.

Temperatura e ajrit me rritje graduale.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top