Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e shtunë, 7 shtator

Mot me diell dhe më nxehtë se të premten.

Temperatura më e lartë e ditës 31 C.

Era me drejtime perëndimore, deri në 15 nyje.

Deti me dallgëzim të pakët, kah fundi i ditës në forcim. Shikueshmëria 20 km.

Mot me diell dhe të dielen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top