Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: EDHE JAVËN E ARDHSHME MOT ME DIELL

ulqini-ulcinj-plazhi-i-vogel-mala-plaza-panoramaEdhe pse të enjten sipas kalendarit fillon dimri, të gjithë mundësitë janë që edhe javën e ardhshme do të kënaqemi në motin e bukur.

Sipas parashikimit të meteorologëve, gjatë tërë javës do të jetë mot kryesisht me diell, ndërsa pak më shumë vranësira paralajmërohen për të hënën dhe të marten.

Temperatura e ajrit po ashtu do të jetë e lartë për këtë periudhë të vitit dhe do të sillet rreth 15 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top