Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: EDHE KËTË JAVË KRYESISHT ME DIELL

Kalaja Ulqin, Stari grad UlcinjSipas parashikimit të meteorologëve, në Adriatikun jugor edhe këtë javë do të mbizotërojë mot kryesisht me diell.

Temperatura e ajrit nuk do të ketë ndryshime të mëdha dhe gjatë ditës do të jetë rreth 23 gradë Celsius.

Era do të jetë me drejtime perëndimore, e dobët deri në mesatare.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top