Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: JAVËN E ARDHSHME MOT I MREKULLUESHËM

Ulqin, Ulcinj, Kalaja, Stari grad, PanoramaMot i mrekullueshëm do të jetë javën e ardhshme në Adriatikun jugor, njoftuan meteorologët.

Temperatura e ajrit do të kalojë 30 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë do të jetë nga mesi i javës kur pritet që termometri të kalojë 33 shkallë.

Këto ditë praktikisht nuk do të ketë as erë, që së bashku me temperaturën e detit rreth 25 gradë, do të krijojë kushte ideale për larje dhe pushim.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top