Wednesday , April 8 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: JAVËN E ARDHSHME MOT KRYESISHT ME DIELL DHE MË NXEHTË

Moti 1Moti shumë i bukur për këtë periudhë të vitit do të vazhdojë edhe javën e ardhshme, tregojnë hartat parashikuese për Adriatikun jugor.

Siç thuhet, nga e hëna do të jetë mot kryesisht me diell, ndërsa era mesatare veriore do të fryjë në orët e natës.

Temperatura ditore e ajrit do të jetë rreth 16 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top