Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: KRYESISHT ME SHI GJATË TËRË JAVËS

kisa_1339356106_670x0Gjatë tërë kësaj jave në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me shi, njoftuan meteorologët.

Prej të martës era do të forcojë prapë, por, siç theksohet, nuk do të jetë e fuqishme si javën e kaluar.

Prej të mërkurës temperatura e ajrit do të rritet dhe do të jetë rreth 14 gradë Celsius, ndërsa prej të shtunës do të ketë prapë rënie të saj për 4-5 shkallë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top