Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: MOT KRYESISHT ME SHI GJATË TËRË JAVËS

kisa_1339356106_670x0Gjatë tërë kësaj javë në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me shi, njoftuan meteorologët.

Prej të martës era prapë do të forcohet, por, siç theksohet, nuk do të jetë e fuqishme si javën e kaluar.

Prej të mërkurës temperatura e ajrit do të rritet dhe do të jetë rreth 14 gradë Celsius, ndërsa prej të shtunës prapë do të bijë për 4-5 shkallë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top