Thursday , October 1 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: NGA E HËNA PAK MË FRESKËT, DO TË KETË SHI

logoTemperatura e ajrit në Adriatikun jugor nga e hëna do të jetë pak më e ultë, njoftojnë meteorologët.

Ato paralajmëruan edhe mundësinë që gjatë të dielës dhe të hënës të ketë reshje shiu, por nga e marta moti prapë do të jetë me diell.

Temperatura e ujit të detit do të jetë edhe më tej shumë e këndshme për larje dhe do të sillet rreth 26 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top