Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: PËR FUNDJAVË SHUMË SHI DHE STUHI

kisa_1339356106_670x0Nga Enti hidrometeorologjik i Malit të Zi paralajmëruan se këtë fundjavë do të ketë reshje të shumta të shiut dhe erë të fuqishme me drejtime jugore.

Pritet që shumë shi të bie të shtunën pasdite, madje 80 deri në 100 litër për metër katror.

Mot i ndryshueshëm do të jetë edhe në fillim të javës së ardhshme, prej të hënës pritet rënie e temperaturës së ajrit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top