Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: PREJ SOT KRYESISHT ME DIELL DHE MË FTOHTË

ada-bojana-zalazak-suncaPrej sot në Adriatikun jugor, dhe gjatë tërë javës së ardhshme do të jetë mot kryesisht me diell, njoftuan meteorologët.

Prej të hënës temperatura e ajrit do të bie dhe do të jetë rreth 7 gradë Celsius.

Ditët e ardhshme ajo do të ketë trend të lehtë rritës dhe për fundjavë prapë do të jetë rreth 12 shkallë.

Në tërë këtë periudhë do të fryjë erë e dobët, me drejtim të ndryshueshëm.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top