Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: PREJ SOT PRISHET MOTI

kisa_1339356106_670x0Prej sot në Adriatikun jugor pritet prishje e motit, njoftuan meteorologët.

Gjatë të gjithë javës së ardhshme do të mbizotërojë mot me vranësira dhe shi dhe me erë të fuqishme, kryesisht me drejtime jugore.

Temperatura e ajrit nuk do të ndryshojë shumë dhe do të jetë rreth 14 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top