Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: PREJ TË DIELËN MË SHUMË DIELL DHE MË NXEHTË

Vranesira, OblacnoTë premten dhe të shtunën në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me vranësira dhe reshje, sidomos në orët e mbrëmjes, njoftohet nga Enti Hidrometeorologjik.

Më shumë diell pritet të dielën, kur temperature e ajrit do të rritet konsiderueshëm.

Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, me drejtime të ndryshme.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top